Merhaba canım meslektaşım,

Bu yazı aslında çok kısa ama çok önemli mesajlar içeriyor:)) Kendi yazısını öven yazar girişi yaptım:)) Öncelikle sıcak bir kahve ya da çayını al yanına. Her soru sorduğumda gözlerini kapa ve cevabını hayal et. Bunu yapman çok önemli. Gelecekte kendini nasıl ve nerede gördüğünü hayal etmeni istiyorum.

Neredeyse Ağustos'un yarısı geldi. Zaman çok hızlı geçiyor ve bir o kadar da geçmiyor.:) Covid-19 belasından kurtuluyoruz derken artık kaçıncı dalga olduğunu sayamadığım yeni dalgalar geliyor deniyor.

Umarım sen ve sevdiklerin sağlıklıdır ve bu bilinmez süreci sorunsuz bir şekilde atlatırsın. Hepimizin işleri yavaşladı, aileler haklı olarak çekimser olmaya başladılar. Hastaneler doğumlara almıyor. Organizasyonlar iptal edildi. Acil ve beklenmedik durumlar için hazırlıklı mıydın? Şuan da neler yapıyorsun? Çekimlerinin olmadığı zamanları nasıl değerlendiriyorsun? Geleceğe nasıl hazırlanıyorsun?

Evet biraz sevimsiz ve hepimizin konuşmaktan kaçındığı konular. Ama seni bu konfor alanından çıkarmaya geliyorum:) Çünkü, hazırlıklı olmanı, adımlarını doğru atmanı istiyorum. Geleceğe sağlam ilerlemeni istiyorum.

Şuan kendine yatırım yapmanın tam zamanı. İşini yeniden ele almanın, zayıf noktaları bulmanın, güçlü yönlere odaklanmanın, alternatif gelir yöntemleri keşfetmenin, büyümenin ve değişmenin zamanı işte tam şuan.

Bunun için alanında uzman 5 kişi bir araya geldik ve sana daha önce yapılmamış bir workshop hazırladık. Yenidoğan Fotoğrafçılığı, Dış Çekim ve Aile Fotoğrafçılığı, Işık Kullanımı, Pazarlama Stratejileri ve Gelir Artırma Yöntemleri, Senin Hikayen. Biz bu işin bir bütün olduğunu ve workshopların da her yönüyle sana destek olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle Workshop İçeriğimiz şeffaf, Fiyatlarımız Şeffaf, Eğitmenlerimiz Şeffaf. Bu işte bir SIR yok. Planlı olma, stratejik yol alma, sürekli ve tutarlı olma var.

Böyle bir eğitimi, bu kadar kapsamlı bir Workshop'u kaçırırsan çok üzüleceğim. Hangi seviyeden olursan ol bu workshop senin işini değiştirecek. İster yeni başla ister en iyi fotoğrafçılardan biri ol. Biliyorum işlerin azaldı, gelirin azaldı, ne olacağını bilmiyorsun.. Seni çok iyi anlıyorum. Ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum. Bir yenidoğan kıyafeti almak için kaç çekim para biriktirdiğimi de biliyorum.

O yüzden Workshop fiyatını bu hafta sonuna kadar 2.450 TL'de sabit tutuyoruz. Sonrasında Eylül ayı için 3.500 TL ve sonraki dönemlerde daha yüksek olacak çünkü bu içeriğin ve bu eğitmenlerle dolu Workshop'un değerinin çok daha yüksek olduğunu biliyoruz. Ama birbirinden güzel yürekli eğitmenler de sana destek olmak istiyor. Biz birbirimize destek olmayacaksak kim olacak? Haftasonuna kadar 250 TL kapora ve sonrasında kalan tutarı 5 taksitle ödeyebileceksin.

Zamanı, paranı, emeğini doğru kullan canım meslektaşım. Katılmak istersen bu emaile geri dönüş yapabilirsin. Workshop içeriğine buradan ulaşabilirsin: https://www.serapsekeracademy.com/p/12-saatlik-yenidogan-fotografciligi-workshop

Birlikte Çok Daha Güçlüyüz & Birlikte Çok Daha İyiyiz.

Seni Seviyorum. Merak etme yalnız değilsin!

Serap

www.serapsekeracademy.com

PS: Önümüzdeki hafta beraber bir kahve içelim mi?