Merhaba Ben Serap:)

Hakkımda sayfalarının çoğu genç yaşlarından beri insanların nasıl 'bir şey' olmak istedikleri ile başlıyor. Ama benim hikayem böyle değil. Ben fotoğrafçı oluncaya kadar fotoğrafçı olmak istediğime dair hiçbir fikrim yoktu. Tüm hayatım boyunca da bu kariyeri hayal etmedim.


Benim bu Yolculuğum, bir fotoğraf kursunun son dersinde 'Bu eğitimden sonra ne yapacaksınız, Serap?' sorusuyla başladı.

Hiç unutmuyorum bu soruyu aynen şöyle cevapladım: 'Bebek fotoğrafçısı olmak istiyorum ve dünyanın her yerinden bebekleri fotoğraflamayı hayal ediyorum'. Siz siz olun ne istediğinize dikkat edin:)

2013 yılında İstanbul'da fotoğraf çekmeye başladım. 5 yıl sonra kendimi 2018'de Kanada'nın Toronto şehrinde buldum ve burası dünyanın her yerinden bebeğin fotoğraflarını çekmek için galiba en iyi yer. Bu yazıyı yazdığım sırada 71 ülkeden 750'den fazla bebeğin fotoğrafını çekmiştimç. (hala sayıyorum:).


Fotoğrafın aşkla ilgili olduğuna inanıyorum. Amacım aslında basit; Bebeklerin, çocukların ve ailelerin zamansız, doğal ve bir ömür boyu bakacakları fotoğraflar çekmek istiyorum.

Bu yolculuğumda da edindiğim tecrübeleri fotoğrafçılar ile paylaşmak ve birlikte daha güçlü ve daha iyi olmak istiyorum.

Yalnız değilsin! Sana yardım için buradayız.

Çekirdek Ailemiz ve Takımla Tanışın:)

Eşim Volkan,

Müşteri Deneyimi, Pazarlama Stratejileri, Marka Oluşturma konusunda takıntılı, kahvekolik, eski sokak basketçilerinden:), Yenidoğan Çekimlerinin Asistanı ve 2. fotoğrafçısı, Düğün Çekimlerinin 1. Fotoğrafçısı:)

Tatlı kızımız Çakıl,

Yüzmeyi, buz patenini ve Karate'yi seven 6 yaşındaki minnak kızımız. Kendine has şarkı yazıp söylemeyi çok seven ve oldukça inatçı bir kişiliğe sahip takımın en küçük üyesi:)

Amacımız:

Daha iyi fotoğraflar çekmenize ve fotoğrafçılık işinizi başarılı bir şekilde yürütmenize yardımcı olmak için buradayız.